Poligon naborowy 18.11.2023

Czołem!
Interesujesz się strzelectwem, taktyką, wojskowością? Czujesz, że chcesz ruszyć z miejsca i nauczyć się nowych umiejętności? To świetnie! Możesz robić to razem z nami, właśnie prowadzimy nabór! 18 listopada 2023 odbędzie się poligon dla ochotników do naszego Stowarzyszenia. Więcej szczegółów w dalszej części wiadomości.

Jednostka Strzelecka 1313 jest organizacją proobronną, gdzie pasjonaci uczą się i rozwijają w zakresie między innymi strzelectwa, taktyki, nawigacji w terenie czy sztuki przetrwania.
Ochotników chcących przejść szkolenie proobronne w naszym Stowarzyszeniu zapraszamy na 7-godzinne darmowe zajęcia, podczas których będą mogli zapoznać się z podstawami taktyki, zielonej, obsługi broni (BLOS), ratownictwa taktycznego i survivalu.
Ochotników (rekrutów) obowiązują wygodne ubrania cywilne. Należy pamiętać, że zostaną zabrudzone w czasie ćwiczeń (leżenie na ziemi, czołganie itp.).
Zabierzcie ze sobą wodę (minimum 1,5 l), lekką przekąskę i nakrycie głowy.
Spotykamy się na parkingu przy Puszczy Białej
52,707251, 21,111643
Jeśli jesteś gotowy wstąpić w nasze szeregi, weź udział w zbliżającym się poligonie naborowym!
Do zobaczenia!
Total
0
Shares
Powiązane wpisy
Czytaj dalej

Poligon 10.03.2018

W sobotę, 10 marca, na rembertowskim poligonie Strzelcy z naszej JS ćwiczyli podstawy pracy na wartach, zatrzymania intruza…
Czytaj dalej

Strzelanie w Pułtusku

W niedzielę 5 października 2017 Strzelcy JS 1313 brali udział w dynamicznym treningu strzeleckim pod okiem doświadczonego instruktora…