Polecane strony w sieci

Akademia Sztuki Wojennej

Oficjalna strona Akademii Sztuki Wojennej w Warszawie. W Akademii działa bratnia-siostrzana organizacja naszego stowarzyszenia: Jednostka Strzelecka 1313 Organizacja Studencko-Doktorancka.

https://www.wojsko-polskie.pl/aszwoj/

Jednostka Strzelecka 4051 im. gen. broni Władysława Andersa

Strona zaprzyjaźnionej Jednostki Strzeleckiej 4051 we Włocławku

https://js4051.pl/

Jednostka Strzelecka 4008 Łódź

Strona zaprzyjaźnionej Jednostki Strzeleckiej 4008 w Łodzi

https://www.js4008lodz.pl/

Obrona Narodowa: Ruch na rzecz Obrony Terytorialnej

Strona organizacji “od której zaczęło się wszystko”. Stowarzyszenie ObronaNarodowa.pl była podstawową siłą przez lata integrującą polskie środowisko strzeleckie współorganizując ogólnopolskie ćwiczenia takie jak Kurs Piechoty w Mrozach, Kompania w Obronie czy Kompania w Natarciu. Także w ObronaNarodowa.pl zrodziła się akcja “Odbudujmy Armię Krajową”. Serwis poza funkcją informacyjną i organizacyjną na temat bieżących szkoleń jest kopalnią wiedzy hostując wysokiej jakości artykuły o zarówno o taktyce wojskowej na szczeblu pododdziałów jak i szeroko pojętej obywatelskiej obronności.

https://obronanarodowa.pl/

Omnis Arma

Kopalnia wiedzy na temat strzelectwa.

https://www.omnisarma.pl/ – strona główna
https://www.youtube.com/omnisarma – słusznie najpopularniejszy w Polsce kanał YT w tematyce technicznych aspektów broni palnej
https://www.omnisarma.pl/blog – blog stanowi cenne uzupełnienie informacji publikowanych na kanale YT Omnis Arma

Przygotowani Polska

Forum dyskusyjne poświęcone problematyce sztuki przetrwania (survivalu) i bycia przygotowanym (preppingu). Działy tematyczne: artykuły, źródła wiedzy, człowiek, zdrowie przygotowanego, dom, woda, żywność, energia i zasilanie, sprzęt, informatyka, komunikacja, sztuka przetrwania, nawigacja, taktyczne, bądź przygotowany! i zrób to sam.

https://www.przygotowanipolska.pl/

Silesia Survival

Blog na FB i YouTube prowadzony przez zaprzyjaźnionego Strzelca. Uwaga: wyrażane przez niego opinie bywają ostre! Wejście na własne ryzyko.

https://www.facebook.com/silesiasurvivalbartlomiejtek – Silesia Survial na FB
https://www.youtube.com/@silesiasurvival/videos – Silesia Survial na YT
https://www.instagram.com/silesia_survival/ – Silesia Survial na Instagramie

Żołnierze Wyklęci

Bić się czy nie bić? Dylematy antykomunistycznego podziemia – ciekawy i obiektywny artykuł o charakterze popularno – naukowym opisujący powstawanie oraz szczyt działalności podziemia antykomunistycznego po 1945 r.