Poligon naboru 2018/19

Tak wyglądał pierwszy poligon tegorocznego naboru Jednostki Strzeleckiej 1313 w Warszawie.

Celem pierwszych zajęć było zapoznanie szkolonych z podstawowymi zagadnieniami zielonej taktyki i nauczenie ich podstawowych nawyków w obszarze:

-poruszania się po polu walki,

-reakcji na sygnały dowodzenia,

-pracy z bronią,

-postępowania z rannym.

Przed rekrutami długa droga do zakończenia naszego szkolenia unitarnego, jednak trzymamy kciuki by już w maju złożyli swoje przyrzeczenie strzeleckie!

Total
0
Shares
Powiązane wpisy
Czytaj dalej

Strzelnica 01.04.2023

1 kwietnia 2023 r. członkowie stowarzyszenia Jednostka Strzelecka 1313 uczestniczyli w zajęciach na strzelnicy. Staramy się strzelać co…